Ющенко визнав, що Майдан не вдався

Майдан видався для тих, хто був на трибуні, і не вдався для тих, хто стояли на майдані. Про це в ефірі Hard Talk на телеканалі “112 Україна” заявив  наш земляк, третій президент України Віктор Ющенко.

“Мені здається, що Майдан як явище – це знаменна подія не тільки моєї нації. Я думаю, цьому дивується світ, цьому дивується Європа. Це таке багатоголосся нації, яка завжди буде високо цінуватися. Мені це приклад того, що ми стали більш соціально відповідальними. Ми розуміємо, що ми хочемо”, – заявив Ющенко.

У той же час, за словами Ющенка, українці ще “слабо структуровані ідеологічно”.

“Я думаю, значна частина політичної проблеми, яка стоїть перед моєю нацією, вона як раз полягає не в лідерах країни, а у візі самої нації. Звичайно, ми ще слабо структуровані ідеологічно, ми ще шукаємо якийсь майбутній шлях. Одні кажуть -націоналістичний, інші кажуть – європейський, треті – російський, четверті – радянський. Ми ще в пошуках. Тому політично, якщо ми аналізуємо себе, ми ще дуже різні. У нас немає того поняття, коли про поляків кажуть “поляк єдиний”, де 2/3 поляків стійко дивляться на доктрину, де вони є, куди вони йдуть, європейську доктрину або політику безпеки … У нас поки що цього немає. Але з іншого боку, сам Майдан говорить про те, що ми здатні брати на себе відповідальність і час від часу показувати, куди ми йдемо. Майдан видався для тих, хто на трибуні. І Майдан, в значній частині, що не вдався для тих, хто стояли на майдані”, – вважає третій президент.

Нагадаємо, раніше, виступаючи перед студентами Київського університету культури, третій президент України Віктор Ющенко назвав письменника Федора Достоєвського українським.

Джерело: http://ua.112.ua/

Поділитися в соціальних мережах