За махінації під час виборів ще одному кандидату УКРОпа загрожує до 7 років позбавлення волі

Олена Заскока, будучи кандидатом в сільські депутати Верхньосироватської ОТГ від ПП “Укроп” під час волевиявлення 29 жовтня, ввівши в оману дільничну виборчу комісію, отримала виборчий бюлетень за відсутності у неї паспорта громадянина України та проголосувала за ним. Про це повідомляє місцевий активіст Михайло Проценко.

Статтею 158-1 КК України за такі дії передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі від п”яти до семи років.

Правоохоронні органи, влада та територіальна виборча комісія мають відреагувати на це грубе порушення виборчого процесу.

“До-речі, Олена Заскока зареєстрована кандидатом у депутати також незаконно, оськільки у неї відсутній документ, що посвідчує особу, підтверджує громадянство та посвідчує місце проживання на місцевих виборах – паспорт громадянина України”, – наголошує Проценко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на окрузі №26 Верхньосироватської ОТГ від партії “УКРОП” балотувався неодноразово судимий Батура Сергій Вікторович. Зокрема, за розбій у Краснопільському районі він півроку пробув у СІЗО.

Поділитися в соціальних мережах