Засідання виконкому відмінили через присутність у залі “злочинця”

Учора, 26 червня, міський голова міста Конотоп повідомив, що за присутності громадського активіста Олега Жукова забороняє проводити виконком. Про це у Фейсбуці повідомила “Самооборона Конотоп”.

Зі слів дописувачів вищеназваної спільноти, заступник міського голови Ігор Степанченко повідомив про присутність “злочинця в залі”, проти якого ведеться кримінальна справа, тому виконком проводитися не буде. “Не важко здогадатись, кого саме заступник мав на увазі називавши “злочинцем” і це при тому, що слідством вина не доведена, а посадова особа вже цей факт публічно заявляє!”, – йдеться в повідомленні “Самооборони”.

Ігор Степанченко, у свою чергу, на своїй сторінці в соцмережі написав так: “Сьогоднішнє засідання виконкому було перенесено, оскільки Я НЕ МОЖУ знаходитись в єдиному робочому процесі з людиною, котра б’є жінок і не гідна звання чоловіка, Олегом Жуковим!!!!!!!”.

У зв’язку з цим ГФ “Конотопська сотня народної самооборони” публічно звернулася до правоохоронних органів, зокрема очільника Сумської поліції пана Миколи Лушпієнка, прокурора області Віталія Матвійчука, з проханням об’єктивного підходу до розслідування, а також попросила допомоги у губернатора Миколи Клочка та голови областної ради Володимира Токаря.

Нагадаємо, 22 червня, у центральній бібліотеці м. Конотопа стався інцидент: робітницю бібліотеки побили на робочому місці. За словами жіки, у часть у побитті взяв Олег Жуков.

Джрело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах