Жителі Сироватки зібрали більше тисячі підписів за відставку сільського голови

Жителі Верхньої Сироватки продовжують збирати підписи проти сільського голови Алли Александрової. Процедура на етапі завершення. Станом на сьогодні є вже 1030 голосів з необхідних 1079.

Нагадаємо, днями п’ятитисячна громада села розпочала процедуру відкликання своєї “головихи”, яка була обрана на цю посаду на минулих місцевих виробах, 25 жовтня 2015 року. Причин багато – від її регіоналівського минулого, численних порушень законодавства за рік роботи до відсутності позитивних змін у житті громади.

Судячи з темпів збирання підписів, народна ініціатива селян завершиться успішно, адже термін який відводить законодавство – 10 днів, тоді як ініціативна група зібрала більше 1000 голосів всього за три дні, при необхдній кількості у 1079.

Цікаво, що за нардепа Сугоняко який представляє ту саму силу, що й сільский голова Верхньої Сироватки, у 2014 році в цьому селі проголосувало 300 виборців. А відтак виникає питання – чи буде він підтримувати й надалі свою колегу по партії, проти якої повстала власна громада, а правоохоронні органи відкрили кримінальну справу?

Поділитися в соціальних мережах