Професор СумДУ назвав свого ректора “запеклим українофобом”

Професор, завідувач кафедри філософії Сумського державного університету Іван Мозговий вже неодноразово дозволяв собі публічні образи на адресу відомих людей, переходячи межі етичності і елементарної культури. Цього разу “отруйні стріли” полетіли в сторону ректора Анатолія Васильєва.

На своїй сторінці у Фейсбуці Мозговий розповів про серйзозний конфлікт із керівником СумДУ, назвавши його “запеклим українофобом” та звинувативши у намірах розправитися із кафедрою філософії і зацікавленості у збагаченні.

“Увага! Ректором Сумського держуніверситету, запеклим українофобом Васільєвим А. В., зараз готується цинічна (звичайно ж антиправова) розправа над кафедрою філософії і її завідувачем професором Мозговим І. П. – головою Вільної профспілки “Справедливість” СумДУ, яка стоїть на захисті інтересів працівників і студентів. Ворог це робить хитро, підступно й нахабно. Ректор у своїй знавіснілій антиукраїнській діяльності перейшов свій Рубікон. Він не пішов на покаяння, як до того спонукала логіка й наші численні звернення. Його не цікавить майбутнє університету, ваші, колеги, інтереси. Його цікавить лише зміст кишень свого сімейного клану. Ми не маємо права на відступ і на капітуляцію! Зараз на всіх рівнях нами готується відповідь, яка, хочемо вірити, спонукає ректора – глашатая “русского міра” – десятки й сотні разів пошкодувати за тим, що він вчинив проти України в цей тяжкий для неї час! Але картатиме за це він тільки себе й свою антиукраїнську сутність! Ми підтвердимо кожне наше слово документами й архівними даними! І нехай кожен із нас усвідомить, що в порубіжній області завелося кубло українофобів, які готові всадити ножа в наші незахищені спини!..” – написав у соцмережі Іван Мозговий.

bezymyannyj

Нагадаємо, що раніше цей професор звинуватив Генпрокурора у незаконному збагаченні. 

Поділитися в соціальних мережах