“Селмі” ніяк не виставлять на продаж

Початок процедури ліквідації ПАТ «Селмі» (зокрема – продажі цілісного майнового комплексу та розрахунку з кредиторами, в тому числі – виплати заборгованості по зарплаті) поки відкладається. Про це повідомив начальник управління з питань праці Сумської міськради Анатолій Занченко на апаратній нараді в мерії 8 жовтня.

Хоча ще в березні цього року шляхом конкурсного відбору було визначено ліцитатора (юрособа, яка буде займатися цим продажем), але поки що тривають суди. За словами Занченка, на недавньому засіданні суду сума кредиторської заборгованості ПАТ була знову збільшена майже на 1 млн грн – із 25,5 млн до 26,4 млн. Це ті кредитори, які подавали заяви вже в процесі розгляду справи про банкрутство в судах.

За інформацією арбітражного керуючого, процедура реалізації цілісного майнового комплексу може початися не раніше, ніж наприкінці року. Однак імовірність такого продажу дуже мала, і, швидше за все, майно колишнього заводу доведеться продавати по частинах, так що процедура може затягнутися майже на два роки.

Радник мера Роман Базиль уточнив, що 20 жовтня має відбутися чергове засідання суду у цій справі. На нього виносяться питання ще по декільком працівникам, які мають претензії до підприємства-банкрута, і виставляється вимога про включення їх в суму заборгованості. І поки суд не вирішить питання про включення їх до єдиного реєстру кредиторів, продаж цілісного майнового комплексу не може бути оголошено.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах