Бабусю обікрала “соцпрацівниця”

До Глухівського відділу поліції звернувся син жительки Глухівського району із заявою про крадіжку грошей з будинку його матері.

Виїхавши на місце події, працівники поліції зсували, що 78-річна бабуся стала жертвою власної довірливості. Виявилось, що до бабусі додому завітала незнайома жінка, котра назвалась працівником соціальної служби. У розмові зі старенькою візитерка розпитувала її про пенсійне забезпечення, а потім попросила принести своє посвідчення. Бабуся запросила «соцпрацівницю» до будинку, а сама пішла шукати документи. Коли ж повернулася – «гості» вже не було.

На думку правоохоронців, зловмисниця, скориставшись довірою літньої людини й тим, що бабуся була вдома сама, мала досить часу, аби обшукати житло та знайти криївку з грошима. Та й зникнення шести тисяч гривен бабуся помітила не відразу. Однак, ледве зрозумівши, що стала жертвою крадіжки, вона відразу повідомила про це свого сина, а вже той звернувся за допомогою до поліції. 

Слідчі поліції вже відкрили за даним фактом кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка) та встановлюють особу зловмисниці, аби повернути обікраденій бабусі її кошти. 

Правоохоронці знову звертаються до громадян із закликом бути обережними, не впускати у свої оселі незнайомих людей, ким би вони не представлялись. Уповноважені особи – працівники комунальних підприємств, пенсійних фондів, соціальних чи медичних служб повинні мати при собі відповідні посвідчення, по підтверджують їх особу та повноваження. Також не слід довіряти й тим, хто розповідає про так звану пенсійну реформу. Під виглядом перерахунку грошей літніх людей зловмисники підміняють справжні банкноти на фальшиві або ж на різаний папір, після чого запаковують конверти та віддають чи повертають людям на зберігання. Як правило, жертви таких злочинів не відразу виявляють крадіжку, тож у зловмисників є час, аби вчасно зникнути з місця події. Тож будьте уважними та обережними, і вам не доведеться стати жертвою протиправних посягань.

Поділитися в соціальних мережах