Благодійний аукціон у Сумах перенесли

Благодійний аукціон “Час добрих справ”, який мав відбутися в обласному центрі цієї суботи, 16 вересня, пересли на наступний тиждень. Тепер усі бажаючі, хто не мав можливості потрапити на захід сьогодні та допомогти пораненому бійцю АТО, зможуть зробити це наступної суботи.

336

Організували аукціон, щоб допомогти пораненому бійцю АТО Євгену Журавлю зібрати кошти на лікування. Лоти на захід приносили жителі Сум та області протягом двох тижнів. Проте сам аукціон вирішили перенести через низьку явку запрошених.

333

Відбудеться запланований захід уже наступної суботи. Точний час оргінізатори обіцяють повідомити пізніше.

Свої роботи на продаж виставлять близько 70 майстрів Сумщини. Серед них не лише різноманітні картини, але й роботи з фарфору, бісеру, є витинанки, фотографії. Дві роботи на аукціон надіслали діди. Переглянути їх можна на сторінці «Агенції промоції Суми» у соціальній мережі.

335

337
Нагадаємо, сумчанин Євген Журавель у серпні 2014 року вийшов живим з «Іловайського котла», а у 2015-му під Щастям – через рік солдатської служби – отримав поранення. Операція із заміни кістки стопи, що зрослась неправильно, а також післяопераційна реабілітація коштуватимуть сумчанину 65 тис. грн. Ця сума для нього непідйомна сума. Тому всіх небайдужих просить допомогти.

Поділитися в соціальних мережах