Чесно і прозоро: Лантушенко пояснив, як “на халяву” можна отримати цілий таунхаус

Учора “Сумські дебати” не оминули увагою таун-хаус, що задекларував начальник управління молоді та спорту ОДА, депутат Сумської міської ради від БПП Дмитро Лантушенко. Сьгодні  ввечері посадовець, аби показати, що він все ж не олігарх-чиновник, вирішив прокоментувати, звідки у нього взялася така “хатинка”. Цитуємо його Фейсбук:

“1. Земельным участком, площадью 8 соток я стал владеть аж в 2010 году. Согласно решения Сумского районного совета по программе молодежного строительства. Заявление подавал с целью последующего строительства жилого дома. Так что никакого земельного участка я не покупал, траты шли лишь на государственную регистрацию.

2. Быстро пришел к выводу о невозможности полностью построить дом за собственные средства и сбережения. Хотя до мая 2014 года занимался юридическим бизнесом. Поэтому принял решение передать участок застройщику, который взял обязательство построить на нем 6 домов. Участок я не продавал, а договорился в замен получить один дом.

3. Итого, на конец 2015 года у меня был участок земли в 1,5 сотки и дом, площадью 92 квадрата. Все имущество я и указал в декларации”.

Тож виходить, що Дмитру Лантушенку таун-хаус дістався фактично на халяву. Цікаво, чи не підкаже “неолігарх”: так можна вчинити і решті бажаючих стати власниками елітного житла? І чи не побудує  для інших ця будівельна фірма розкішний маєточок за скромний шматок землі?

 

P.S. Лантушенко вказав, що реальний таун-хаус зображений на цій фотографії. От тільки знову помічаємо невідповідність: він писав, що мали збудувати 6 будиночків, а на фото їх 7. Кому ж дістався зайвий? Чи зайвий – то спортзал?

Поділитися в соціальних мережах