Чоловік здав до поліції кримінальний спадок від батька

Громадську свідомість проявили двоє жителів Тростянецького та Серединобудського районів, які минулими вихідними передали до поліції 52 одиниці набоїв до різних видів зброї. Враховуючи той факт, що набої передані до поліції добровільно, громадяни, що їх здали, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

«Нагадуємо, що з 1 квітня на території Сумщини поліція області проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв, – розповідає Володимир Бабич, заступник начальника ГУНП. – До поліції вже здано в добровільному порядку 85 одиниць зброї, з них: 5 одиниць нарізної мисливської зброї, 75 гладкоствольних рушниць, 42 одиниці пристроїв газової та травматичної дії та 220 різнокаліберних набоїв. Також громадяни повідомили поліцію про знайдені ними 3 гранати, 11 мін та 32 снаряди. Від початку місячника, за рахунок добровільної здачі зброї, від кримінальної відповідальності звільнено 50 громадян».

Так, до оперуповноваженого Тростянецького відділення поліції звернувся 28-річний житель села Станова із заявою про добровільну видачу набоїв. Чоловік передав правоохоронцю 34 набої калібру 4,5 мм до малокаліберної гвинтівки. Як пояснив громадянин, набої належали його померлому батьку. Не маючи відповідного дозволу на їх зберігання, чоловік вирішив здати їх до поліції, аби не мати проблем із Законом.

З аналогічним зверненням до чергової частини Серединобудського відділення поліції звернувся 53-річний житель села Стара Гута. Чоловік передав до поліції 18 набоїв калібру 7,62 мм, які, з його слів, він випадково знайшов у лісі в березні місяці.

Обидва громадянина, після проведення поліцією перевірок, у рамках відкритих кримінальних проваджень, щодо походження даних набоїв будуть звільнені від кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання.

Поліція закликають громадян, які мають у власності незареєстровану зброю, набої, інші нелегальні боєприпаси, вибухівку або вибухові пристрої, скористатись дією місячника та добровільно здати всі ці небезпечні речі до поліції та, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, уникнути кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання.

Всі бажаючі можуть отримати додаткову інформацію з приводу місячника у місцевих відділах поліції або звернувшись до дільничних офіцерів поліції. А, у разі виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки – негайно телефонувати до Call-центру ГУНП на цілодобовий телефон «102».

pm416image002

Поділитися в соціальних мережах