Чому дитині не продали в автобусі пільговий білет?

Глухівчанка О. звернулася з проханням розібратися в ситуації, яку вона нещодавно потрапила.

Жінка місяць тому оформила в місцевому УПСЗН посвідчення на свого 9-річного сина як дитину з багатодітної сімї, згідно з яким хлопчик має право їздити в автобусах міжміського сполучення по пільговій ціні, але каса автостанції відмовила в продажу білету пільгової категорії, мотивуючи тим, що посвідчення недійсне. У ньому, мовляв, відсутня відмітка реєстрації дитини.

Працівниця установи пальцем вказала на місце, де начебто повинна стояти та сама відмітка. Жінка надала свій паспорт як доказ того, що поруч із нею саме її дитина, і вони прописані за однією адресою. Але це проблему не вирішило. Багатодітній матері нічого не залишилось, як везти сина до іншого міста за повну ціну.

За коментарями щодо даного випадку звернулися в УПСЗН, у той відділ, де це посвідчення видавалося. Може вони дали батькам недороблений документ? Там пояснили, все ними зроблено вірно, але окрім посвідчення дитини з багатодітної родини мати повинна надавати автостанції довідку про склад сімї, завірену в міськвиконкомі. Це буде доказом того, що дитя справді має відношення до даної жінки.

Джерело: kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах