Діти із Сумщини поїдуть на відпочинок до Хорватії

Сьогодні на апаратній нараді Сумської облдержадміністрації розповіли, скільки витратили коштів на оздоровлення дітей Сумщини.

Цьогоріч загальна вартість коштів обласного бюджету на оздоровчу компанію сягнула 8 977 000 гривень, які були розподілені через Службу у справах дітей, департамент соціального захисту, департамент освіти і науки  та управлінням молоді і спорту ОДА.

Начальник управління молоді та спорту ОДА Дмитро Лантушенко розповів, куди розподілили кошти, які ще не встигли використати на оздоровлення (1,5 мільйони, отримані на тендерній основі). «Цьогоріч з  6 по 19 серпня 50 дітей до 14 років, батьки яких загинули або були учасниками АТО, з матерями відпочили у дитячому закладі санаторного типу «Таврія» у Скадовську. Також проводимо активну спортивну зміну, окремо закупаємо 100 путівок для оздоровлення спортсменів. Відтак у серпні пройшли оздоровлення 100 дітей в таборі «Космос», що в Охтирці. А 60 дітлахів оздоровилися в наметовому таборі «Сузір’я». Також  100 дітей, що потребують  особливої уваги, будуть оздоровлені в осінньо-зимовий період у позаміському таборі «Ровесник», — зазначив Дмитро Лантушенко. Він повідомив, що, згідно з меморандумом про співпрацю з Херсонською областю, в осінньо-зимовий період в «Ровеснику» відпочиватимуть дітлахи з Херсонщини.

Родзинкою цьогорічної оздоровчої кампанії буде відпочинок дітей учасників АТО, переселенців, обдарованих і талановитих дітлахів Сумщини в Хорватії. На відпочинок відправлять 45 дітей з різних районів області 14 вересня.

Аби компенсувати витрати на проїзд до Хорватії й назад, з обласного бюджету виділили 150 тисяч гривень.

Поділитися в соціальних мережах