Дівчина обвела кругом пальця молодого і старого залицяльника

23-річний житель Конотопа заявив у поліцію про крадіжку. Під час відпочинку в розважальному закладі він познайомився з дівчиною, яку запросив до себе додому. Після спільного вживання спиртного господар заснув, а зранку виявив відсутність золотого ланцюжка. Хопець припускав, що до злочину може бути причетна його гостя, яка бачила, де зберігається ювелірний виріб.

Оперативники встановили, що заявника дійсно обікрала його нова знайома – 22-річна місцева мешканка, і, як з’ясувалося згодом, молодик був не єдиним потерпілим. У подібній ситуації опинився і 51-річний конотопчанин, для якого зустріч із підозрюваною обернулась втратою 9 000 гривень.

Дівчина зізналась у скоєних крадіжках та розповіла, що на злочини її штовхало банальне безгрошів’я. І якщо викрадені кошти вона вже встигла витратити на власні потреби, то золотий ланцюжок лише планувала здати до ломбарду, а тому добровільно видала поліцейським, які в свою чергу повернули його власнику.

Наразі слідчими поліції відкрите у відношенні підозрюваної кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка) вже спрямоване до суду. Такий спосіб заробітку може їй коштувати п’ятирічного позбавлення волі, повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах