Для сумських тролейбусів втридорога закупили навігатори

У Сумах закупили пристрої, які допоможуть відслідковувати рух тролейбусів містом. Уклали договір з компанією, що запропонувала найвищу ціну за ці пристрої, що зафіксовано на сайті публічних закупівель “Прозоро”.

В «Електроавтотрансі» придбали 28 систем моніторингу руху міського транспорту. Загальна вартість  – 167 тисяч 277 гривень. Переможця обирали з  5 претендентів, повідомляє UA:SUMY.

Голова тендерного комітету КП “Електроавтотранс” Олександр Ситник говорить: “Усі фірми крім однієї не надали повний перелік документів. Десь не було надано специфікації.  Тому згідно чинного законодавства України  – ми відхилили. Фірма,  яка залишилася, представила повний пакет документів, і те,  що вона запропонувала  було точно по переліку тих вимог. Основне направлення було не тільки на ціну, а й на якість і на ті технічні характеристики”.

“Інформацію можна побачити на телефоні, є можливість вивести на зупинці табло, щоб і люди похилого віку бачили цю інформацію. Нам надала технічні характеристики компанія, що раніше встановлювала таке обладнання, вона добре себе запропонувала, і ми вирішили розглянути на тендерному комітеті”, – коментує заступник директора КП “Електроавтотранс” Сумської міськради Валерії Заїка говорить

Переможцем є фірма «Смарт Санрайз» з уставним фондом у 100 гривень. Зареєстрована 4 місяці тому.

Директор товариства “Смарт Санрайз” Дмитро Левін розповідає: “Фірма нещодавно створена, є у мене великий досвід роботи. З бюджетними грошима не працював, але працював з партнерами, які виконували роботи для інших міст.  З мобільного додатку люди можуть бачити, де їде тролейбус – працює на Андроїді та  IOS”.

Уполовину менше запропонували товариство “Істрім”. Майже 73 тисячі гривень

“Ми могли виконати всі ці умови, які були там закладені,але там вимагалося їх показати на тендері. Ми направили опис і дописали, що це «скорочено». Компанія як замовник мала надати певний час, щоб цей програмний продукт був зроблений, проведені навчання персоналу, як ним користуватися. Це було б правильно і прозоро”, – зазначив Іван Гаврилюк, директор ТОВ “Істрім”.

Громадський активіст Олександр Мироненко зазначає: “Ризик закупівлі в тому, що ця компанія може зникнути швидко і відповідальність несе на рахунок тих 100 гривень, що в них в капіталі”.

Джhttp://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах