Футбольна команда «LS GROUP» відпрацювала тактику на “Барсі”

Минулого четверга в стінах футбольного центру «Барса» під егідою Асоціації розвитку футзалу Сумщини відбулося зібрання команд, які будуть барти участь у літньому чемпіонаті.

За результатами обговорення та жеребкування футбольний клуб «LS GROUP» включений до дивізіону (групи) «В» цього турніру.

На першому етапі кожна команда зіграє в одне коло проти кожного представника груп «А» та «В». П’ятірка сильніших команд, згідно турнірної таблиці, із «золотими» очками проходять далі, де зіграють із п’ятіркою кращих команд іншої групи – це буде Вища ліга. З аналогічного принципу буде сформована Перша ліга. У подальшому суперники іще раз зіграють один із одним в одне коло. Переможцем стане команда, в якої буде найбільше очків за наслідками турніру.

Нагадаємо, що команда сформована на базі дитячо-юнацької команди «LS GROUP», минулого сезону виборола чемпіонство в «великому» футболі в Лізі футбольних клубів та посіла друге місце у цьогорічному зимовому районному чемпіонаті з футзалу.

Більше того, особливу підтримку команда отримала від свого дванадцятого гравця – вболівальників. Весь колектив Сумського офісу юридичної компанії LS GROUP та партнери компанії були присутніми на цих заняттях, підтримуючи футболістів.

Відпрацювавши тактичні схеми футбольної гри, надалі всі разом поздоровили «адвокатське поповнення» юркомпанії – Сергія Борсука та Елеонору Максименко, які нещодавно отримали свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Команди LS GROUP, як на футбольному терені, так і на юридичному, налаштовані на перемоги.

Поділитися в соціальних мережах