Хлопець провернув із другом аферу, “відмазуючи” його від армії

Хлопець вирішив непогано підзаробити, запевнивши товариша, що й гори зверне, а від армії того «відмаже», уже знаний у відділенні поліції юнак фантазував усе нові історії. Що у відчаї родина виносила з хати на продаж, сліпо вірячи “казкам”шахрая, розповіли «Новому погляду Роменщини» поліцейські.

Минулого тижня до Роменського відділу поліції звернулася родина, що запідо зрила товариша свого сина в підступному обмані. Батьки розповіли, що дружба між хлопцями зав’язалася міцна, й згодом вони стали кумами. Коли ж синові прийшла повістка в армію, яка означала службу в зоні АТО, 26-річний шахрай визвався допомагати й почав придумувати різні версії для видурювання грошей.

Родині псевдодруг розповідав, що то адвоката гарного знайшов, то лікарям «на лапу» дав, то інші казки, за що ж одразу отримував гроші собі до кишені. Згодом цього було замало, й хлопець на ім’я родичів знайомого почав оформлювати кредити. Сім’я сліпо вірила ошуканцю та йшла на всі його запропоновані афери. Коли коштів не вистачало, брала гроші в борг, згодом почала виносити з хати коштовні речі на продаж. У тому числі родина збула й транспорт. Так за весь час злодій збагатився на 30 тисяч гривень. 

Коли ж повістки не переставали надходити, ошукана родина запідозрила обман та звернулася до правоохоронних органів.
Шахрай зізнався в скоєному, говорить, вигадував усе нові махінації, щоб отримати гроші собі на проживання.

Юлія Сергієнко, начальник слідчого відділення Роменського відділу поліції, розповіла, що на ім’я хлопця на момент звернення родини вже було відкрито два кримінальних провадження за статтею «шахрайство». Тепер же поліцейські відкрили третє – за ч.2 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство, учинене повторно).

Санкція останнього карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. 

Поділитися в соціальних мережах