Із подачі свободівців у Сумах декомунізують вулицю Горького

Сьогодні, 26 липня, на сесії Сумської міськради депутати підтримали запит про перейменування вулиці Горького, який подав депутат від ВО “Свобода” Максим Галицький.

«До мене, як до депутата Сумської міської ради звернулися жителі міста, які обурені тим, що в нашому місті, незважаючи на проведену декомунізацію, до сих пір вулиці названі на честь оспівувачів людиноненависницького більшовицького режиму. Громада міста вимагає перейменування однієї з центральних вулиць міста, названої на честь одного з основних агітаторів комуністичного режиму, особистого друга і соратника засновника імперії зла Володимира Леніна. Йдеться про вулиці Горького.

Прошу Вас, доручити відповідним структурним підрозділам виконавчих органів міської ради почати процедуру перейменування вулиці Горького відповідно до норм Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», — йдеться в запиті, який підтримали 23 народних обранця.

Поділитися в соціальних мережах