Із Сумського району видворили грузина і двох росіянок

 Тільки за перші дні проведення цільового відпрацювання співробітники Сумського райвідділку поліції склали 3 адміністративні протоколи за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення – «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». 

Було встановлено, що правопорушниками є дві жінки – 35-ти та 32-річні уродженки Росії, і один чоловік – 39-річний уродженець Грузії. На всіх трьох були накладені штрафи та винесені подання до Управління ДМС в Сумській області щодо прийняття рішення про примусове повернення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в`їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства строком на три роки.

Наразі тривають профілактичні заходи щодо виявлення та встановлення фактів незаконного перебування іноземних громадян на території Сумського району.

Поліція закликає всіх громадян, які мають інформацію щодо порушень законодавства з боку іноземців та осіб без громадянства, повідомляти про це до Сумського районного відділу поліції за адресою: м. Суми, вул. Степана Бандери, 11, або за телефоном (050) 307-99-50.

Поділитися в соціальних мережах