Комунальному підприємству нашкодили металісти

У Конотопі до чергової частини відділу поліції із заявами про крадіжки звернулись працівники комунального та приватного підприємств, з повідомленням про те, що невідомі зловмисники викрали сім чавунних кришок каналізаційних дооглядових колодязів та одну чавунну кришку люку до телефонної кабельної каналізації.

«Підозрюваних під час перевірки вирахували дільничні офіцери поліції, – розповідає Олексій Нештенко, начальник Конотопського відділу поліції. – Ними виявилися раніше судимі 46-річний місцевий житель та його 24-річний знайомий, які саме прямували з викраденим до пункту прийому металобрухту. Коли ж правоохоронці попросили показати, що в мішках, обидва зізнались в крадіжці».

Підозрювані розповіли поліцейським, що таким чином заробляють собі на життя, пояснюючи це тим, що ніде не працюють. Красти, говорять, ходили вночі, аби ніхто не помітив. Поцуплене ховали у чагарниках, а наступного дня здавали на пункт прийому металобрухту. Так «заробляли» протягом трьох днів, а на четвертий – зустріли поліцейських.

Нині у відношенні підозрюваних в поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Чоловікам загрожує п’ятирічне ув’язнення

Поділитися в соціальних мережах