Конфлікт водіїв: на Заливній молодику переламали щелепу

18 червня, близько 21-ї години, на вулиці Заливній, два водія не змогли поділити між собою проїжджу частину, унаслідок чого виникла аварійна ситуація.

Вони зупинилися на вулиці та почали з’ясовувати між собою відносини. Згодом конфлікт переріс у бійку, у ході якої 21-річний чоловік спричинив тілесні ушкодження своєму 26-річному річному опонентові. Після цього потерпілий залишився на місці, а інший учасник конфлікту на автомобілі ВАЗ-2110 зник у невідомому напрямку.

Жінка потерпілого одразу зателефонувала до поліції та розповіла про цей інцидент. Чоловіка госпіталізували до лікарні з попереднім діагнозом – перелом щелепи та розсічення брови.

Отримавши прикмети автомобіля, охоронці порядку почали його пошуки. Патрулюючи вулицю 8-Березня,  розминулися зі схожим транспортним засобом, який на великій швидкості поїхав у напрямку вулиці Олексія Братушки. Його наздогнали та зупинили. На капоті авто були краплини крові. Водій не заперечував, що  наніс тілесні ушкодження.

Для встановлення всіх обставин справи патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції.

Поділитися в соціальних мережах