Луценко відзначив прокурора-епоху з Сумщини

15 травня 2017 року, колектив прокуратури в урочистій обстановці привітав з 85-річчям ветерана органів прокуратури Іллю Данилова.
Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук, вітаючи ювіляра з Днем народження, висловив слова вдячності за безцінний досвід, який Ілля Петрович свого часу передав молодому поколінню, та побажав йому міцного здоров’я, добробуту та миру.

«Ілля Петрович Данілов – це людина епоха, маючи глибокі теоретичні знання, багатий практичний досвід, при значній завантаженості в роботі він вмів виділити головні питання і належним чином організувати роботу», – зазначив очільник відомства. Під оплески колективу прокурор області вручив імениннику нагрудний знак «Почесний працівник прокуратури України», виданий наказом Генерального прокурора України.
У свою чергу Ілля Петрович подякував присутнім за привітання, зазначивши, що його життєвий шлях важко назвати легким, оскільки виховувався він у дитячому будинку, однак він не шкодує, що пов’язав своє життя з органами прокуратури.

Данілов І.П. має 31 стаж роботи в органах прокуратури, загальний стаж – 49 років. трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у липні 1953 року після закінчення навчання у Харківському юридичному інституті. Працював слідчим прокуратури Грунського району, згодом переведений в обласний апарат на посаду прокурора кримінально-судового відділу. У подальшому була нелегка праця на посадах прокурора слідчого відділу, прокурора-криміналіста, а з 1968 по 1986 рік за направленням обкому партії Данілов І.П. працював на слідчій роботі в органах внутрішніх справ. Після виходу на пенсію із системи МВС у 1986 році знову повернувся в органи прокуратури, де працював до квітня 2002 року на посаді прокурора-криміналіста відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Сумської області.
За час роботи в правоохоронних органах Сумщини Данілов І.П. розслідував складні справи – вбивства, злочини у сфері економіки, займався методичною роботою, вихованням та навчанням кадрів.

За зразкове виконання службових обов’язків неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором області. Нагороджений нагрудним знаком «Ветеран прокуратури України».

Поділитися в соціальних мережах