Лисенко відповів, коли на Чешці будуть біотуалети

Міський голова Сум Олександр Лисенко відповів на електронну петицію Ангеліни Красулі “Туалети у зоні відпочинку на озері Чеха”, яку вона подала ще влітку. У запиті ішлося про відсутність нормальних вбиралень у той час, як на пляжі в спеку збирається дуже багато відпочивальників.

“Ваша електронна петиція, розміщена на порталі «Єдина система місцевих петицій» щодо встановлення біо-туалетів для безкоштовного користування на озері Чеха в м. Суми в межах повноважень розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.
За результатами розгляду повідомляємо, що на теперішній час на балансі департаменту біо-туалети не обліковуються.
Крім того, за наявною інформацією, біо-туалети, що знаходились у розпорядженні комунального підприємства «Спецкомбінат» Сумської міської ради на теперішній час направлені для потреб військовослужбовців у зоні проведення АТО.
З метою всебічного розгляду порушеної Вами проблеми та опрацювання різних варіантів її вирішення, заплановано провести робочу нараду під головуванням профільного заступника міського голови, за участі автора петиції, представників управління архітектури та містобудування, управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради.
За результатами засідання будуть складені відповідні рекомендації та направлені на розгляд профільних комісій та депутатського корпусу міської ради, для врахування встановлення туалетів при складанні титульного списку на 2018 рік”, – пише мер на Сайті єдиної системи місцевих петицій.

 

Поділитися в соціальних мережах