Люстраційне бюро України вимагає від генпрокурора Луценка перевірити начальника Сумської поліції

Придніпровський  районний суд м. Черкаси зобов’язав прокуратуру Черкаської області відкрити кримінальне провадження стосовно начальника Головного управління Національної поліції України в Сумській області  Миколи Лушпієнка, повідомив UA:Sumy.

Рішення прийняте за скаргою ГО «Люстраційне бюро України» і стосується як попередньої діяльності Миколи Лушпієнка, коли він очолював поліцію Черкаської області, так і нинішньої.

4 жовтня цього року «Люстраційне бюро України» повідомило, що за матеріалами чисельних скарг та журналістських розслідувань  «звернулося до Генерального прокурора України і керівництва НАБУ з проханням детально розібратись у ситуації, яка склалась у Сумській області, проаналізувати дії керівника ГУНП у Сумській області, взяти під особистий контроль дану ситуацію, здійснити перевірку діяльності Лушпієнка М.М. на посаді начальника Головного управління міліції в Черкаській області та притягнути винних до відповідальності, в межах чинного законодавства України»: lbu.in.ua/news/opyat-vzyalsya-za-staroe/

За інформацією в.о. прес-секретаря прокуратури Черкаської області, у відомстві рішення суду ще не отримали, а тому кримінальне провадження не відкрили.

Сам Микола Лушпієнко говорить, що про рішення суду не знав: «Я не знаю, я уточню це питання і потім вам, чесне слово, скажу. Перший раз чую повірте мені».

Джерело: http://tv.sumy.ua/sud-zobovyazav-prokuraturu-vidkryty-spravu-na-golovnogo-politsiyanta-sumshhyny/

Поділитися в соціальних мережах