На кордоні Сумщини виявили 15 ящиків незаконного товару

На Сумщині прикордонники затримали українців, які намагались автівками перемістити незаконні товари. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужбі.

Так, у Краснопільському районі прикордонники на напрямку між українським населеним пунктом Попівка та російським Сподарюшине біля лінії держкордону затримали автомобіль марки “УАЗ” української реєстрації з двома громадянами України. Крім цього, неподалік охоронці кордону затримали ще два автомобілі української реєстрації під керуванням двох інших співвітчизників – автомобіль “ВАЗ” та автомобіль “УАЗ”. Також правоохоронці виявили і 15 ящиків товарів народного споживання: картини, дитячу літературу, настільні ігри та коробку з свійською птицею – близько двох десятків гусят.

“…транспортні засоби разом з вантажем доставлено до прикордонного підрозділу, їх встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 17, 41 та двох 36-річних правопорушників, які виявилися жителями прикордонних населених пунктів, складені відповідні адміністративні матеріали”, – йдеться у повідомленні.

Поділитися в соціальних мережах