На кордоні зупинили незаконний вантаж до РФ

Учора, 25 вересня, прикордонники відділу «Краснопілля» Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» попередили спробу незаконного переміщення через українсько-російський кордон товарів народного споживання.

Прикордонний патруль, який ніс службу неподалік від кордону в районі населеного пункту Грабовське, що у Краснопільському районі, помітив рух транспортного засобу в бік державного кордону. При наближенні прикордонного наряду, водій у безпосередній близькості від держрубежу залишив автомобіль, вдався до втечі в тил України та зник у населеному пункті Грабовське.

Оглянувши автомобіль «УАЗ» без номерних знаків, охоронці кордону виявили в ньому 4 рулони руберойду та 8 картонних коробок, в яких знаходилися біля 100 штук балонів «Refrigerant R-134» ємністю 1 літр кожний з рідиною для заправки охолоджувальних систем – фреон. Попередньо встановлено, що правопорушник мав намір незаконно перемістити цей вантаж на територію Російської Федерації.

Наразі транспортний засіб разом із вантажем доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. Тривають оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, можливо причетних до вказаної протиправної діяльності.

Поділитися в соціальних мережах