На підприємстві депутата влаштували “маски-шоу”

Спитали у підприємця і депутатаОхтирської  міської ради Олега Погорєлова про маски-шоу на його підприємстві. Минулого тижня на швейному виробництві відбувся обшук.  Кажуть, що там було шість слідчих, дільничний, двоє понятих, криміналіст, прокурор і ще двоє оперативників. Отже, чим завинив підприємець, щоб держава аж так витрачалася на його викриття?

– Днями ви оприлюднили ухвалу суду про обшук на своєму підприємстві й розповіли про це в соціальній мережі. Повідомлення викликало чималий резонанс. Що це означає? Я маю на увазі кримінальне провадження і його підґрунтя.

– Так, у мене в офісі й на виробництві був проведений обшук у рамках двох, на мій погляд, надуманих справ. Перша справа – підробка документів. У жовтні місяці закінчився мій договір оренди земельної ділянки під виробництво (пошив одягу), який діяв 5 років. Зібравши необхідні документи, я подав їх у земельний відділ і чекав на земельну комісію, за кілька днів до початку якої зайшов спитати: чи всі документи зібрав чи потрібно ще щось додати. Мені відповіли: «Ми тобі на виробництво не дамо, а дамо тільки на комерційне використання», а це в 5 разів більша плата за місяць. Спитав, чому так? Відповідь: у витягу, який ти приніс щодо цільового призначення написано «комерційне використання». Пішов у відділ, де мені це видали і запитав, як так сталося, що 5 років земля була під виробництво, а зараз – комерційне використання. Відповіли: можливо, закралась помилка, і видали мені новий витяг уже з цільовим призначенням земельної ділянки «під виробництво». Коли я приніс цей, другий витяг, очільник міста взяв до рук обидва витяги і сказав, що треба писати в прокуратуру заяву про підробку документу. Хоча за два витяги я заплатив по 51 грн, і обидва зареєстровані й виданні мені в відділі, я їх сам не намалював і не підробляв жодних документів.

Друга справа взагалі дуже цікава. Один житель міста Сум написав заяву до прокуратури області про те, що я порушую трудове законодавство і торгую з країною агресором на підприємстві, яке вже 4 роки не працює взагалі. Просто його назва співзвучна з виробництвом ТОВ “Швейні технології”. Це слідчі органи не зупинило і вони провели обшук у приміщені й вилучили документи іншого підприємства, на що була написана скарга і, сподіваюся, документи повернуть. Дуже приємно, що багато людей мене підтримали і переживали за мене.

Тепер чому так сталося? На мою думку, це все наша така «прозора, демократична» політика. На превеликий жаль у міській раді залишилось зовсім мало депутатів, які ще можуть сказати правду на сесії очільнику міста та його оточенню. На мою думку, фракція партії Сила Людей тримається і стоїть монолітно проти свавілля влади і розкрадання нашого з вами майна та коштів. Є, звісно, депутати й з інших фракцій, але це не політика партій, а лише принциповість депутата. Але повторюсь, нас дуже і дуже мало. Прикро, що пасивність людей дозволяє місцевій владі таке робити, дуже надіюсь на пробудження громадянської свідомості.

– Якщо правда на вашому боці, чи маєте намір як депутат міської ради шукати підтримки у колег? Наприклад, піднімати питання на сесії міської ради щодо умов, в яких доводиться працювати місцевому виробнику.

Депутати, які не бояться і так мене підтримують, звертатися на сесії про що і до кого? Всі пройшли через тиск, хто піддався і тепер голосує як треба, хто просто виторгував посади, якісь замовлення по бізнесу і т.д. А про умови виробництва тут взагалі нічого говорити, зараз закриють НГВУ і буріння – все, город мертвий. І про які можливі інвестиції говорити, якщо у всій Україні дають Фізичним особам підприємцям землю під виробництво, а в місті Охтирка це неможливо – тільки юридичним особам. Про які інвестиції в місті можливо говорити? Дуже прикро за рідне місто, але я буду боротись далі, і мені дуже потрібна ваша підтримка, дорогі громадяни міста! Не може бути, щоб людям було байдуже, в якому місті жити. Невже не хочеться жити в охайному, зеленому, без води в підвалах місті, працювати тут, мати нормальну зарплатню удома, а не їхати до Польщі на заробітки. Я вірю в наше місто і в нашу державу. Слава Україні!

Джерело: http://www.okhtyrka.net/

Поділитися в соціальних мережах