На Сумщині послуги пошти стали непопулярними

Згідно з даними Головного управління статистики в Сумській області, з кожним роком усе менше людей вдається до послуг пошти.

За останні 10 років кількість відправлених листів знизилася практично в 2,5 рази і становить 3210 тис. на рік. Менше стали відправляти і телеграм. Якщо в 2000-х роках цей показник був 283 тис., а в 2007 – 80 тис., то в минулому році було відправлено тільки 9,4 тис. телеграм. Воно й не дивно, чому «Укрпошта» вирішила назавжди припинити надання даного виду послуг. Також зменшилася й кількість грошових переказів і пенсійних виплат, які здійснюються поштою. Їхня кількість за минулий рік склала 2262,8 тис., що майже в 3 рази нижче від показників 2000-х років. Не актуальними стали і міжміські телефонні переговори: їхня кількість впала з 25 тис. до 6,4 тис.

Незважаючи на це, значним попитом користуються послуги з передоплати і доставки газет і журналів. Починаючи з 2004 року показники стали тільки рости. За минулий рік поштовою мережею було розіслано близько 14 тис. газет і журналів. Беручи до уваги загальний інтерес до покупок через інтернет і за межі, на Сумщині різко зросла кількість поштових посилок. У 2016 році був зафіксований максимальний показник за всі 17 років – 403 тис. посилок на рік. У минулому році ця цифра впала приблизно на 15%, що може бути пов’язано з подорожчанням послуг пошти.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах