На Сумщині слідчого вбило блискавкою

Недільний ранок 21 травня видався для глухівчан добрим і ясним: погода – прекрасна, на небі – ні хмаринки. Багато городян вирушили сім’ями відпочивати на природу.

Провести вихідний день у сімейному колі на свіжому повітрі вирішив і майор П. – слідчий Глухівського МВ. Місце дозвілля вибрали традиційний для цієї пори року – Павлівське озеро. Розташувалися під розлогою грушею, розклали вудки. П. зайнявся споконвічно чоловічим заняттям – риболовлею, дружина готувала стіл, поруч гуляла їхня щаслива дітвора. Нічого не віщувало біди…

Як раптом небо затягнуло, воно стало чорним. У лічені хвилини почалася злива і грянув грім. Сім’я вирушила додому. Насамперед глава сімейства подбав про дружину і дітей – посадив їх у машину. А сам відправився змотувати вудки. І щось довго не повертався. Дружина, запідозривши недобре, пішла його шукати. І виявила П. мертвим. Чоловіка вразив розряд блискавки. Це підтвердили і медики, які прибули на місце події. Як розповів інспектор СДПЧ-19 Максим Гончаров, у Глухові блискавка не вбивала людей вже більше 10 років. «Я служу на своїй посаді з 2007 року, – говорить Максим Павлович. – І це перший випадок за весь час».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах