На Сумщині в автобусі “Одеса-Москва” виявили контрабанду наркотиків

При спробі перетину Державного кордону на міжнародному пункті пропуску «Бачівськ» співробітниками Сумської митниці Державної фіскальної служби був зупинений рейсовий автобус Одеса-Москва.

Під час поглибленого огляду салону службовий собака виявив сховок із наркотиками: в попільничці одного із сидінь були приклеєні клейкою стрічкою два прозорі поліетиленові пакети. Викликані працівники поліції Глухівського відділу поліції вилучили «знахідку» та оглянули. Полісмени припустили, що, судячи з зовнішніх ознак, в одному з пакетів знаходилась марихуана, в іншому – амфетамін. Обидва пакунки правоохоронці направили на експертизу, а їх власника доправили до відділу поліції та опитали.

Як розповів 29-річний одесит, який їхав до сусідньої країни на заробітки, він й справді періодично вживає наркотики, тож, вирушаючи в дорогу, взяв дурман-зілля з собою про «запас».

Майже так само пояснив правоохоронцям наявність у власній кишені пакету з канабісом і 34-річний глухівчанин, що прямував на заробітки своєю машиною. Він визнав, що час від часу вживає марихуану шляхом куріння, а цей пакетик він поклав до кишені, і забув за нього, оскільки не одягав куртку з минулого року.

Таким же чином «забув» у власному гаманці пакет з амфетаміном і 37-річний громадянин Молдови. Як розповів іноземець, він повертався додому з Російської Федерації, і в автобусі познайомився з чоловіком, з яким вони дорогою вживали амфетамін. Решту дурман-зілля після того він поклав до гаманця й забув.

Наразі щодо любителів «кайфу» відкриті кримінальні провадження: стосовно одесита та іноземця – за ознаками за ч.1 ст.305 КК України (контрабанда), що ж стосується жителя Глухова, то йому доведеться відповідати відповідно ч. 1 ст. 309 (зберігання наркотиків).

Подальшу долю чоловіків буде вирішено за результатами висновків експертно-криміналістичних досліджень та після закінчення слідчих дій. Двом першим загрожує ув‘язнення до 8 років, останньому – обмеження або позбавлення волі до 3-х років.

pm189image003

pm336image002

pm770image005

 

Поділитися в соціальних мережах