На Сумщину приїхав командувач Сухопутних військ ЗСУ

На військовому полігоні тривають навчання бригади територіальної оборони Сумської області «Жара – 2018». Підрозділи бригади відвідав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко, який особисто перевірив хід проведення навчань.

Після закінчення індивідуальної підготовки бійці приступили до відпрацювання дій у складі підрозділів. Заняття організовані на декількох локаціях. «Бій в місті» – бійці навчаються штурмувати укріплені будівлі, проводити зачистку об’єктів, відпрацьовують питання взаємодії. «Дії на блокпості» – відпрацьовуються питання організації охорони і оборони, обладнання місць несення служби, огляд транспортних засобів, перевірка документів, організація засідок і секретів.

Займаючись бойовою підготовкою, командування не залишає без уваги і дозвілля військовослужбовців. Для них було організовано перегляд патріотичних фільмів. Також у гості в польовий табір із концертною програмою приїхав творчий колектив Сумської обласної філармонії під керівництвом начальника концертного відділу Лариси Берелет, що стало приємною несподіванкою для бійців, які влаштували артистам теплу зустріч і довго не хотіли їх відпускати.

Поділитися в соціальних мережах