На трасі сталася надзвичайна подія. Згоріла фура

Учора ввечері, 31 травня, близько 19.30 на трасі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася надзвичайна подія: прямо на ходу загорівся багатотонник «Вольво».

Водій М. працює на румунську автомобільну компанію, цього разу він перевозив скати з Росії в Румунію. Про те, що з його машиною щось трапилося – навіть і не підозрював. Благополучно перетнув кордон РФ з Україною і рушив у напрямку Києва.

За постом ДАІ помітив, як автомобілі, які їхали позаду, подають фарами сигнали. Однак значення цьому не надав. Як з’ясувалося пізніше, вже тоді з критого причепа валив дим. Близько повороту на село Шевченкове, нарешті, водій запідозрив недобре, зупинився і відкрив тент. Потік повітря потрапив всередину і спровокував різке запалення. Гумові автопокришки стали вибухати. Водій, на щастя, вчасно відскочив і не постраждав. Поліз у кабіну за вогнегасником, але той виявився порожній. І тоді чоловік став рятувати колеса. На допомогу йому прийшли колеги – далекобійники з Білорусі: викидали з палаючого причепа товар. Як розповів нам М., з 300 покришок вціліло лише 30, і то, маленькі. Найважливіший вантаж згорів.

На трасі довелося перекрити рух, він виявився паралізованим на пару годин. Місце НП обгородили спеціальними знаками, там працювало багато фахівців з різних служб, у тому числі правоохоронці. Гасили фуру 4 пожежні машини, які прибули з Глухова та району. Як розповіли поліцейські, подібного НП на Глухівщині не було вже давно.

5780

5781

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах