На водоймах Сумщини потонуло 26 людей

За даними управління ДСНС у Сумській області, в поточному році на водних об’єктах області загинуло 26 людей, серед них дві дитини. Найбільше таких випадків зафіксовано у м.Суми – 6. Вік загиблих від 3 до 76 років. Лише влітку на водоймах Сумщини потонуло 20 людей, у тому числі одна дитина.

Останній нещасний випадок стався 14 серпня у с.Печище Сумського району, де о 10:00 зі ставка працівники Сумської міської рятувально-водолазної станції підняли на поверхню тіло чоловіка 1968 р.н. – мешканця сусіднього села. Днем раніше місцеві жителі дістали з озер в с.Великі Бубни Роменського району тіло дитини 2004 р.н., а в с.Некрасове Глухівського району – тіло юнака 1996 р.н. Обставини загибелі людей з’ясовують правоохоронці.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян, для попередження трагедій на водних об’єктах проявіть відповідальність та дотримуйтесь основних правил: у жодному разі не заходьте в воду у нетверезому стані,  не купайтеся в незнайомих і необладнаних для цього місцях, слідкуйте один за одним, не запливайте занадто далеко від берега та не залишайте дітей без нагляду!

Поділитися в соціальних мережах