Очільниця Верхньої Сироватки забороняє перевізнику возити селян?

Жителі села Верхня Сироватка бідкаються, що маршрутні автобуси, які проїжджають селом у напрямку Краснопілля, перестали забирати пасажирів біла зупинок і часто не виїжджають на рейси. Через це селяни не можуть вчасно доїхати на роботу в Суми у ранковий час пік (з 6 до 8 ранку).

«У нас постійно  якісь проблеми з маршрутками: сьогодні вони їдуть, завтра не їдуть. Сьогодні вони зупиняються, завтра не зупиняються. Ніби ми живемо не в 21 столітті. Телефонуємо сільському голові  — вона або не піднімає слухавку, або каже, що від неї нічого не залежить. Телефонуємо начальнику відділу інфраструктури Сумської ОДА Володимиру Дудченку  — він також нічого не знає», – говорить мешканка села Яна.

Люди нарікають, що ніби сільський голова Алла Александрова, погрожуючи перевізникам штрафом в сумі 1 700 гривень, заборонила брати пасажирів з цього села. Але вона говорить, що селяни вчасно виїжджають на роботу в місто. «Вже три дні у нас проводиться комісійний виїзд і вивчення питання щодо перевезення пасажирів в час пік вранці. Вчора я особисто була на цьому виїзді, і ми перевіряли, за яким розкладом  рухається перевізник 154 маршруту і ті, які йдуть через Верхню Сироватку транзитом. І ми побачили, що абсолютно всі люди були вивезені на роботу», — говорить Алла Александрова.

Мешканці села зверталися й до перевізника, вона коментує цю ситуацію так. «Мене попросили виїхати на маршрут, бо не було перевізника, я виїхала. Що їм ще потрібно? Завтра я можу не виїжджати, і скоріше за все так і буде. Залишаться без перевізника», — повідомила Тетяна Масюк.

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах