Ошукані інвестори Сум: ДАБІ хоче повернути часи Януковича

У Сумах розповсюдила свій лист Громадська організація «Промінь-2014», що об’єднала 35 сумських сімей, які вклали гроші в будівництво за програмою «Молодіжне житлове кредитування», але за 10 років так і не отримали житла. У зверненні – скарга на дії Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Сумській області та ГО «Стоп корупції».

У листі йдеться про те, що недобудовану багатоповерхівку в 2016 році Сумська міська рада відібрала у ТОВ «Номак-Інвест» і передала її для завершення будівництва ТОВ «БВК «Федорченко» – за умови, що те надасть усім інвесторам квартири і відшкодує витрати Сумського відділення МЖК, які виникли з вини «Номак-Інвест».

«Здавалося, ось воно, вистраждане щастя, — пишуть ошукані інвестори, — залишилось почекати ще якісь півроку, і ми — у нових квартирах. Але не так сталося, як гадалося…». Будівництво знову «заморозили», цього разу з подачі ГО «Стоп корупції».

Саме за його зверненням і безпосередньої участі (представники ГО приїхади до Сум із Києва) будівництво перевірила Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) в Сумській області та знайшла надумані, як вважають скаржники, підстави, щоб зупинити роботи.

На думку інвесторів, ДАБІ «хоче повернути часи Януковича», коли «забудовники платили ДАБІ по 5 доларів за кожний квадратний метр новобудови». «Оце таке наше «життя по-новому?» — завершили лист сумчани.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах