Під суд потрапив чоловік, який порвав одяг полісменів

Апеляційний суд Сумської області переглянув вирок суду першої інстанції, за рішенням якого особа, що обвинувачувалась у вчиненні опору та спричинені тілесних ушкоджень працівникам поліції, була виправдана. Суд погодився з доводами прокурора і скасував незаконний виправдувальний вирок з призначенням нового судового розгляду.

Як повідомив начальник відділу прокуратури сумської області Олександр Маслюк, Глухівським міськрайонним судом 24 лютого 2017 року виправдано чоловіка, який органами досудового розслідування обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) та ч. 2 ст. 345 (спричинення тілесних ушкоджень працівникам правоохоронного органу) КК України.

Відповідно до обвинувального акту, у серпні 2016 року жінка зателефонувала в поліцію і поскаржилась, що її побив чоловік і вона боїться за своє життя, оскільки той перебуває в неадекватному стані. За викликом жінки невідкладно прибули співробітники Глухівського відділу поліції разом з медичними працівниками. Побачивши, що до двору зайшли правоохоронці, які перебували у форменому одязі, обвинувачений почав тікати. На законні вимоги працівників поліції зупинитися, не реагував.

Враховуючи, що обвинувачений мав ознаки вираженого психічного розладу і створював реальну небезпеку оточуючим та собі, працівники поліції намагалися його зупинити. Під час затримання чоловік чинив активний фізичний опір, пошкодивши формений одяг та спричинив легкі тілесні ушкодження обом працівникам поліції.

Поділитися в соціальних мережах