Підривач із вулиці Металургів перебуватиме під вартою до березня

6 січня слідчим суддею Зарічного райсуду було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на шістдесят діб громадянину К., який підозрюється в умисному вибуху в житловому будинку по вул. Металургів (умисне знищення або пошкодження майна). Термін дії постанови встановлено до 02.03.2017 року.

Нагадаємо, що кримінальний злочин сталося 3 січня 2017 близько 20:40 в житловому будинку по вул. Металургів, де перебуваючи за місцем свого проживання, підозрюваний, діючи умисно, з метою пошкодження квартири, де він живе, від’єднав в кухні газову плиту від труби газопостачання і відкрив газовий кран, чим забезпечив надходження природного газу в приміщення квартири і будинки для здійснення вибуху. Після того, як газ заповнив приміщення квартири громадянин К. підпалив газоповітряну суміш, яка утворилася, що призвело до її займання і вибуху.

У результаті вибуху зруйновано квартира, де жив підозрюваний, сусідні квартири, пошкоджено приміщення під’їзду, шахта ліфта, автотранспортні засоби, які перебували біля будинку, а також загинула мешканка будинку громадянка В.

Підозрюваний свою вину в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України, визнав повністю і дав показання про обставини його скоєння.

Рішення суду не вступило в законну силу і може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом п’яти днів.

Джерело: http://www.gorod.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах