Поліція оприлюднила фото шахрая

Роменські поліцейські розшукують Безбабного Валерія Руслановича, 1997 р. н., жителя Сум, за підозрою у скоєнні серії шахрайств.

До Роменського відділу поліції протягом року із заявами про шахрайства почали звертатися жителі міста та району. В усіх випадках потерпілі вказували на молодого чоловіка, який під приводом продажу металопластикових виробів, виманив у них гроші. Суми були різні – від 240 до 6 000 гривень. Усього ж від рук шахрая постраждала 41 особа.

Під час перевірки правоохоронці з’ясували, що підозрюваний, 20-річний сумчанин, їздив вулицями райцентру та інших населених пунктів Роменщини та інших районів області та пропонував жителям різноманітні послуги – утеплення будинків, встановлення огорож, заміну покрівлі даху, продаж і встановлення металопластикових вікон, дверей, балконів тощо.

Аби майбутні жертви не запідозрили обману, він у їх присутності складав письмову заяву в двох екземплярах. Один забирав із собою, а інший лишав покупцю. Обов‘язковою умовою виконання домовленості чоловік висував оплату половини вартості зазначених в угоді послуг, котру він відразу ж забирав.

За підрахунками поліцейських, загальна сума збитку, завдана потерпілим, сягає більше 100 000 гривень. Наразі за всіма фактами відкрито ряд кримінальних проваджень за ознаками ч. 1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Наразі поліцейські з‘ясовують місцеперебування підозрюваного та сподіваються на допомогу громадян.

На вигляд розшукуваному 20-25 років, середнього зросту, середньої тілобудови, обличчя овальне, волосся темне, коротке. Працівники поліції звертаються до всіх небайдужих громадян, які володіють будь-якою інформацією, що допоможе в розшуку підозрюваного чоловіка, повідомити до Роменського відділу поліції за телефонами (05448) 5-26-62, 5-25-49, 050-307-99-34, 102 або в найближче до вас відділення поліції.

Поділитися в соціальних мережах