Поліція затримала хвойного браконьєра

Не дивлячись на останній сильний буревій, що протягом двадцяти хвилин зламав, викорчував та знищив по всій Сумщині тисячі дерев, серед людей знаходяться особи, які теж завдають втрат зеленим насадженням.

Працівники Кролевецького відділення поліції встановили особу чоловіка, який в на території Ярославецького лісництва скоїв незаконну порубку трьох дерев породи сосна. Зловмисником виявився 60-річний житель міста Кролевець. Вкрадені дерева вилучено.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 «Незаконна порубка лісу». Збитки завдані довкіллю браконьєром встановлюються.

Згідно ст. 246 Кримінального кодексу України, незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах карається штрафом, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Поділитися в соціальних мережах