Посадовець втратив “хлібне місце” через хабар у 4 тисячі гривень

Провідному спеціалісту ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області повідомили про підозру в отриманні неправомірної вигоди розміром 4 тис.грн.

Посадовця на хабарі впіймали у лютому 2017 року. Будучи працівником відділу контролю у сфері захисту споживачів, реклами і антитютюнового законодавства, чоловік перевіряв суб’єктів господарювання. В одному із торгівельних центрів Сум він зафіксував порушення законодавства «Про рекламу». Аби уникнути адміністративної відповідальності, запропонував підприємцю вирішити питання за 4 тис. грн.

Бізнесмен погодився та перерахував гроші йому на картку. Як доказ відправив працівнику Держпродспоживслужби квитанцію про сплату. За це підозрюваний пообіцяв видалити усі фотографії порушень та у майбутньому сприяти підприємцю у вирішенні будь-яких проблем.

“Дії спеціаліста ГУ Держпродспоживслужби кваліфікували за статтею «Одержання службовою особою неправомірної вигоди». Наразі вже підготовлене клопотання до суду про відсторонення підозрюваного від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу у вигляді 32 тис. грн застави”, – прокоментувала прокурор відділу прокуратури Сумської області Ольга Левченко.

За вчинене чоловіку загрожує від 17 тис. грн штрафу до 4 років за гратами, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Поділитися в соціальних мережах