Працівників “Електроавтотрансу” судитимуть у справі загибелі дівчини під колесами тролейбуса

31 січня 2017 року після скасування надійшов обвинувальний акт відносно двох працівників КП «Електроавтотранс» громадянина К., який обвинувачується у порушенні правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого ( ч.2 статті 286 КК України) та відносно громадянки Н., яка обвинувачується у службовому підробленні ( ч. 1. статті 366 КК України), а також відносно співробітника Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради громадянина Щ., який обвинувачується у порушенні правил, норм і стандартів, що стосується убезпечення дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілому ( статті 288 КК України).

Кримінальне провадження надійшло після скасування апеляційним судом Сумської області ухвали суду від 19.10.2017 року про повернення обвинувального акту прокурору.

Сьогодні, 2 лютого, відбудеться підготовче судове засідання, головуючий суддя –  Капкін Олександр Борисович.

Інформаційно:  дорожньо-транспортна пригода сталася 09.02.2016 року на проспекті М.Лушпи напроти ТРЦ «Лавина». В ході слідства було встановлено, що водій керував технічно справним тролейбусом та при посадці пасажирів знехтував правилами дорожнього руху, мірами безпеки та розпочав рух транспорту з неповністю зачиненими дверима. Через це в тролейбусі спрацювала «функція реверсу», при якій двері автоматично відкрилися й дівчина випала з транспорту.

Поділитися в соціальних мережах