Прокуратура повідомила, хто викрав сумського бізнесмена

У квітні 2016 року в Сумах був викрадений місцевий підприємець Бєлослюдцев С. А. Відразу після викрадення його бізнес-партнеру висунули вимогу про передачу 50 000 доларів США за повернення потерпілого. За клопотанням родичів викраденого розслідування у провадженні доручене слідчим прокуратури області.

Під час досудового розслідування слідчими та процесуальними керівниками прокуратури області спільно з оперативними працівниками УКР ГУ НП в Сумській області проведений значний обсяг слідчих дій. У результаті встановлено організатора вчинення зазначених злочинів, який учора, 5 лютого, затриманий у порядку ст. 208 КПК України в аеропорті «Бориспіль» при спробі вильоту в одну з азіатських країн. Ним є колишній бізнес-партнер як викраденого, так і потерпілого від вимагання, який на даний час мешкає в Києві.

Затриманому повідомлено про підозру в організації викрадення людини, вчиненому групою осіб за попередньою змовою, та у вимаганні, що завдало шкоди потерпілому в особливо великому розмірі (50 000 доларів США). Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 146 та ч. 4 ст. 189 КК України. Наразі готується клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Крім того, наявні фактичні дані, які дають підстави підозрювати затриманого у причетності до вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів як на території Сумщини, так і за її межами. Відповідна інформація перевіряється у ході досудового розслідування. Триває також робота щодо встановлення всіх спільників затриманого.

Поділитися в соціальних мережах