Радник Авакова назвав прізвище сумського полковника, який стріляв у єгеря

Радник міністра МВС Володимир Мартиненко у Фейсбуці підтвердив інформацію про поліцейського керівника із Сум, який стріляв у єгеря на Херсонщині. Мало того – він назвав його прізвище.

«Журавель Володимир Вікторович, полковник поліції. Начальник одного з управлінь моєї рідної Сумщини. Службове посвідчення № 004832, що облетіло всю країну в ефірі одного з телеканалів…

5 серпня у стані “покорєнія вєршин” вирішив прогулятися по Чорноморському біосферному заповіднику на УАЗіку. Подумаєш, “охороняєма територія”… Подумаєш “ніззя”… Подумаєш єгеря не пускають… “Можна, єслі осторожна”… І єслі є в кармані ПМР. Шоб “для аргументу”. І для “постріляти по тих, хто проти”.

А на ранок заява – “ребра поламали, нєгодяї, цілому полковніку”.

Чесно, тошно від таких “охвіцерів”. Відомство реформується і зворотньої дороги назад немає. Пройдисвітів з “корочками” і з “великою любов’ю погасати під мухою” в системі все менше. Є ще, але спільними зусиллями повертаємо “нєбожитєлєй” з під небес на грішну землю.

Це зальот. Зальот рівня мінімум написання рапорту. Таким не місце в системі.

Завтра ініціюю службове розслідування. Хоча, впевнений, воно вже відкрите. І зроблю все від мене залежне, щоб отаких “полковніков”, навіть з врахуванням всієї тієї кількості “керівників і посад за нього просящих”, більше ніколи не було в системі.

П.С. Єгерям велика подяка і мої вибачення за негідну звання офіцера поліції поведінку», – написав Мартиненко.

Поділитися в соціальних мережах