Шахраї залишили без заощаджень довірливих пенсіонерів

Звернення про шахрайство до Сумського відділу поліції надійшло від 61-річної місцевої жительки. Вона пожалілась правоохоронцям на жінку, яка подзвонила їй на мобільний та назвалась слідчою. І, аби сина заявниці не притягли до кримінальної відповідальності за побиття людини, запропонувала «вирішити» це питання за гроші. А щоб жінка не встигла оговтатись від отриманої інформації, запропонувала їй піти до найближчого банкомату та швиденько перерахувати гроші в сумі 3 100 гривень на запропонований банківський рахунок. Після чого, пенсіонерка зателефонувала синові та зрозуміла, що її ошукали.

Ошукали зловмисники і 58-річну глухівчанку та 61-річного жителя Липової Долини. Їм також зателефонували на мобільний так звані працівники служби безпеки банку, які під приводом розблокування банківських карток, випитали всю секретну інформацію та коди, після чого обом на телефон прийшло смс-повідомлення про зняття готівки в сумі 2 230 та 8 400 гривень. І тільки коли вони прийшли в банк, їм повідомили, що то дзвонили звичайнісінькі шахраї.

В поліції за всіма фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Перевірка триває. А працівники поліції вкотре просять всіх жителів області бути більш безпечними та обачними й не довіряти телефонним співрозмовникам. Пам’ятайте, що справжні працівники поліції не будуть звертатись до вас з подібними пропозиціями, а банкіри не випитують персональних даних та інформації по картці, а тим паче по телефону не проводять жодних банківських операцій.

Поділитися в соціальних мережах