Школяра обдурив незнайомець

До Роменського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся батько 15-річного школяра.

Чоловік пояснив, що вдень його син на новому велосипеді поїхав на зустріч із друзями, підлітки на місцевому стадіоні влаштували футбольний матч. Під час гри до них приєднався невідомий юнак, який через деякий час попросив дозволу в хлопця скористатися його велосипедом, аби з’їздити у справах до знайомих. Дев’ятикласник спочатку відмовив у проханні, але коли незнайомець залишив у заставу свій мобільний і нібито золотий перстень, погодився. 

Однак «позичальник» так і не з‘явився, а залишені ним речі виявились непотребом: телефон був несправний, а перстень – з розряду дешевої біжутерії. 

Поліцейські провели перевірку та встановили особу шахрая – ним виявився 19-річний житель району, який неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. У скоєному юнак зізнався та пояснив, що у такий спосіб вирішив швидко та легко отримати гроші. 

Наразі стосовно підозрюваного слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Розшуканий велосипед після проведення слідчих дій буде повернуто власнику. А «підприємливому» зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі.

Поділитися в соціальних мережах