“Швидка” проїхала повз чоловіка, який лежав на тротуарі

Сумчанин Олег Пархоменко написав у Фейсбуці пост про байдужість, якою стали вирізнятися жителі нашого міста. До цього містянина спонукала історія, що трапилась на вулиці Троїцькій із незнайомцем.

Побачивши, що чоловік без тями лежить на тротуарі, і на нього зовсім ніхто не звертає уваги, він кинувся до найближчої лікарні – дитячої. Там помітив “швидку”, пояснив ситуацію і попросив, щоб бідолашному надали медичну допомогу. Але чомусь це прохання проігнорували, а наступна карета швидкої, яка проїжджала повз, теж не зупинилася, хоч і було помітно, що людині зле…

“Вийшов до магазину за цигарками. Дивлюсь, біля Троїцького собору лежить на тротуарі чоловік. Підійшов ближче – дихає. Я до нього – реакція ноль. А в мене є дурна звичка не брати з собою телефон, коли виходжу з дому хвилин на десять. Шо робити. Як назло поряд нікого. Побіг до дитячої лікарні. Біля лікарні стоїть швидка. Розповів про ситуацію. З’ясував, що у швидкої немає рації, а у водія немає мобільного. Ви коли останній раз зустрічали людину без мобільного? Захожу у приймальне відділення. Стоїть така собі няша у куртці з надписом чомусь “Скорая помощь”. Ну то таке. Знову розповідаю. Кажу, що проїхати треба всього 300м. Поїхали вони у тому напрямку, я пішки туди. Підхожу і тадам – швидкої немає. Мимо два хлопця проходили, попросив визвати швидку. Стою трохи осторонь, чекаю. Повз лежачого на газоні чоловіка пройшло мабуть близько двох десяткив людей. Хоть би один, бл., зупинився. По дорозі дуже повільно проїхала швидка, лікар явно бачив, що лежить людина. Не зупинились. Нарешті проходили два хлопця і зупинились. Я сказав, що визвав швидку. І, бл., бінго – вже толпа стоїть. Нарешті приїхала швидка. З’ясували, що дядько перебрав. Але чемно привели до тями. Він згадав, де живе. Посадили в машину, повезли додому.
У мене все”, – розповів Олег Пархоменко.

Поділитися в соціальних мережах