Стало відомо про підготовку політичних провокацій на залізничних коліях і автодорогах

У Головному управлінні Нацполіції у Сумській області відбулося засідання «круглого столу» за участі місцевих активістів та представників громадських організацій. Обговорювались питання забезпечення публічного порядку та спокою в регіоні під час проведення публічних заходів у регіоні.

Приводом для зустрічі головного полісмена області з представниками широкої громадськості стали останні події на засіданнях міських рад Конотопа та Сум, за якими поліцейські розпочали ряд кримінальних проваджень.

Микола Лушпієнко коротко доповів про стан оперативної обстановки на території регіону, яка склалася внаслідок цих подій. Та повідомив, що за наявною інформацією в Конотопі прибічники однієї з політичних сил планують широке проведення масових заходів, зокрема блокування залізничних колій та автошляхів.

Учасники «круглого столу» вирішили колективно звернутися через засоби масової інформації до лідерів партії із заявою про неприпустимість порушень публічної безпеки та порядку під час перебування їх активістів на території Сумської області. Крім того, запропонували власними силами взяти під охорону окремі меморіальні пам’ятники, комплекси та культові споруди, аби вчасно відреагувати на можливі конфлікти політичного чи релігійного характеру.

«Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити порядок на території нашої області , – наголосив Микола Лушпієнко, – і кожен з нас має зробити для цього все від нього залежне. Враховуючи той факт, що Сумщина має найдовшу протяжність державного кордону із країною-агресором, вкрай важливо не допустити жодних провокацій, будь-яких політичних чи релігійних протистоянь. Тому і поліція, і влада, і громадськість повинні виступити єдиним фронтом, щоб зберегти спокій громадян та правопорядок».
Присутні ухвалили рішення довести всю опрацьовану інформацію до відома ради оборони та звернутися до голови Сумської обласної державної адміністрації із пропозицією провести відповідну розширену нараду з керівниками правоохоронних структур, районних державних адміністрацій, рад, мерами міст, депутатами, представниками громадських організацій, активістами і лідерами громадської думки задля вирішення піднятих проблемних питань

Поділитися в соціальних мережах