Студент-кухар поцупив із супермаркету книги телевізійного “Мастер-шефа”

Як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, до правоохоронців з повідомленням про крадіжку звернувся керівник одного з супермаркетів міста Ромни. Чоловік повідомив, що невідомий зловмисник поцупив із рекламного прилавка дві книги відомого кулінара вартістю 500 гривень кожна, що зафіксувала камера відеонагляду.

Працівники поліції розпочали перевірку, а переглянувши відеозапис, встановили особу підозрюваного — 19-річного студента одного з навчальних закладів міста, який саме опановує професію повара.

У скоєному хлопець одразу зізнався. Виправдовуючись, пояснив, що добре знав про відому кулінарну книгу, яку хоча й можна було придбати, взявши участь в акції, але вирішив піти найлегшим шляхом і вкрасти її. До магазину, говорить, зайшов, аби переглянути рецепти в книзі, а пересвідчившись, що навкруги немає людей, сховав книжку під одяг, взяв насіння, за яке й розрахувався.

Проте однієї книги хлопцю виявилось замало й він знов пішов до магазину, аби поцупити ще одну. Першу книжку зловмисник подарував близькій родичці, а іншу – своєму викладачеві, яка його навчала.

За даним фактом в поліції вже відкрили кримінальне провадження. Студенту може загрожувати до п’яти років ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах