Сумчанин отримав медаль «Захиснику Вітчизни»

Сьогодні сумчанин, молодший сержант Ігор Лугина отримав медаль «Захиснику Вітчизни». У війську 22-річний хлопець із 2014 року.

«Для країни настали скрутні часи, і я як чоловік повинен був її захистити», – так пояснює свій вчинок сумчанин. Спочатку він служив у 91-му окремому полку оперативного забезпечення, потім в інших військових з’єднаннях. Торік в останній день січня у боях на Світлодарській дузі хлопець отримав важке поранення й наразі проходить курс реабілітації у Сумському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни, де сьогодні йому й вручили медаль «Захиснику Вітчизни» – згідно з Указом Президента України від 22 січня 2018 року.

Як розповів завідував хірургічного відділення шпиталю Валерій Кисляков, у бійця важке кульове поранення, ушкоджений спинний мозок. Нині він уже піднімається, їздить на візку, більш активний. Пізніше пораненому потрібна буде реабілітація у спеціальних центрах Ізраїлю чи Італії, а після, можливо, проводитимуть оперативне лікування ушкодження спинного мозку.

Як зізнався Ігор Лугина, найбільше він мріє про те, аби знову стати на ноги, а тоді – поїхати на відпочинок до моря. Поки ж скрашує лікарняні будні за вишивкою бісером, на що його надихнула бабуся, котра пліч-о-пліч з онуком.

dsc02541

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах