Сумська мерія попри обіцянки не допомогла онкохворій дівчинці з підірваного будинку

15-річна Саша Суворова, яка разом з батьками проживала в будинку по вул. Металургів, 24, де стався потужний вибух, потребує термінової допомоги! У дівчинки – медуллобластома 4-го ступеня.

Члени сім’ї Саші минулої ночі стали жертвами вибуху на Металургів – вибухнула квартира, яка знаходиться по сусідству. Переночувавши у друзів сім’ї, дитину відправили в лікарню. У зв’язку з шоком, який пережила юна сумчанка, у неї різко погіршилися аналізи. Зараз онкохворий дівчинці терміново потрібно прокапати тромбоконцентрат.

«Життєво важливі медикаменти залишилися в квартирі під завалами. Зараз важлива будь-яка допомога. Можливо, хтось може здати кров, хтось допоможе продуктами і грішми », – закликають до допомоги сумчан друзі сім’ї Суворових.

До речі, під час зустрічі з мером, мама Саші розповіла градоначальнику про проблему, і він пообіцяв допомогти. На ділі все виявилося значно прозаїчніше: вислухавши прохання батьків онкохворий дівчинки, начальник міськвідділу охорони здоров’я Ольга Братушка, за словами самих батьків, розвела руками і повідомила, що нічим допомогти не можуть.

У тих, хто просить допомоги, виникло зустрічне запитання – обіцянки про допомогу – це просто черговий піар-хід чиновників? Дорослі вирішили рятувати доньку власними силами і силами небайдужих людей.

Допомогти Сашкові вистояти в боротьбі за життя може кожен з нас.

Номер картки «Укрсиббанк» – 4073 6430 0588 1843

050 307 76 61 (мама Саші – Людмила).

Джерело: http://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах