Терещенко планує купити дружині нове авто відразу після Маямі

З’явилися нові версії того, хто підпалив у Києві автівку новоспеченої дружини мера Глухова Мішеля Терещенка, екс-депутата Київради Олени Єськіної, яка їздила на ній 10 років.

Пожежа сталася вночі на задвірках біля будинку, де живе Олена. Сусід і свідок Олександр каже, що спочатку було чути якийсь гуркіт, а потім з’явився вогонь. “Гучний хлопок. Горіло, заднє скло розбите, з багажника – осередок ззаду був”, – розповів він. Вогнеборці прибули на виклик за сім хвилин. “Гасили швидко, буквально дві-три хвилини. Вони піною її відразу загасили”, – говорить очевидець.

Колишня помічниця депутата Ірина Олексієнко впевнена, що автівку підпалили, і це було помстою за активну громадянську позицію. “Незручна вона для багатьох забудовників. Її неодноразово залякували, дзвонили, відкручували колеса”, – стверджує жінка.

Колишній шеф, екс-міністр, а нині нардеп Олег Мусій радив Олені найняти охорону. “Реально це вже загрожує її життю”, – говорить він. У поліції теж схиляються до висновку, що машину спалили навмисно. Кримінальне провадження відкрито саме за такою статтею. Вона передбачає до 6 років ув’язнення злочинців, якщо їх знайдуть і вину доведуть.

Сама Олена і її обранець, нащадок цукрових магнатів та меценатів Мішель Терещенко, зараз у Маямі. Медовий місяць вони переривати не хочуть. Чоловік уже пообіцяв купити нове авто для коханої після того, як молодята повернуться в Україну.

Нагадаємо, у підпалі автівки також підозрюють і екс-коханця Олени Єськіної.

Джерело: ТСН

Поділитися в соціальних мережах